D. U. K.

Noriu išsiųsti trapų, dūžtantį daiktą? 

Tokias siuntas priimame, tačiau dėl atsitikusio nelaimingo įvykio (sudūžta, sulūžta transportuojant) atsakomybės neprisiimame.

Ar priimtumėte 2,4 metro ir 30,00 kg. svorio siuntą?

Priimamu siuntų matmenys yra riboti 130 x 80 x 80 cm., svoris iki 15,00 kg. Dėl specifinių siuntų teiraukitės darbuotojų asmeniškai. Darbuotojas nurodyti tikslaus pristatymo laiko negalės, nes tokio ilgio siuntos telpa ne į visas tranporto priemones, pvz.: mikroautobusiukus. Siūlome susisiekti telefonu, darbuotojas visada ras racionalų pasiūlymą, kuris patenkins Jūsų lūkesčius.

Ar gali už siuntą apmokėti gavėjas?

Klaipėdoje, Mažeikiuose, Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune, Alytuje, Kėdainiuose, Prienuose,Vilkaviškyje, Druskininkuose, Marijampolėje, Telšiuose, Skuode, Naujojoje Akmenėje, Šalčininkuose, Švenčionyse, Palangoje, Jonavoje apmokėti gali gavėjas, kituose miestuose už siuntą moka tik siuntėjas. Priimame mokėjimus grynaisiais pinigais bei mokėjimo kortelėmis. Taip pat už paslaugas išrašome PVM sąskaitas - faktūras.

Siuntos neranda siuntų skyriuje?

Kartais pasitaiko, kad nuėjus į siuntų skyrių atsiimti  Jums skirtos siuntos darbuotojas jos neranda, todėl naudinga turėti siuntos numerį. Pasitaiko, kad siuntėjas informuoja gavėją, jog jo vardu buvo išssiųsta siunta, tačiau atėjus atsiimti darbuotojas siuntos neranda. Siuntos numeris padės greičiau surasti Jums skirtą siuntą (dažniausiai būna nurodytas juridinis asmuo). 

Pasikeitė siuntos adresatas?

Jei asmuo, kuris yra nurodytas kaip gavėjas negali atsiimti siuntos (yra išskridęs, dėl asmeninių priežasčių negali paiimti siuntos) ir jūs norite pakeisti adresatą, susisiekite su siuntėju. Siuntėjas turėtų nuvykti į siuntų skyrių ir pakeisti adresatą (gavėją).

Ar galiu atsiimti siuntą rytoj? 

Taip, siunta saugoma nemokamai dvi paras, už saugojimą  trečią parą imamas 1,00 Lt / 0,29 Eur mokestis.

Ar jau gavote mano siuntą?

Tokią informaciją suteikiame tik nurodžius siuntos numerį.

Ar gali mano draugas atsiimti siuntą už mane?

Siuntos atiduodamos tik tam asmeniui, kuriam siunta yra adresuota. Jei adresatas yra privatus asmuo - atiduodama pateikus asmens dokumentą. Jei juridinis asmuo - atiduodama pateikus darbo pažymėjimą arba įgaliojimą. Nepateikus minėtų dokumentų, siunta yra saugoma, kol atsiras tikrasis savininkas ir pateiks tinkamus dokumentus.